NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Nemanje Stevanovica! Kod nas moci cete da diskutujete o njegovom pevanju, imidzu i dogadjajima vezanim za njega, a cak i da popricate sa njim i druzite se sa forumasima. U okviru ovog sajta bice i dosta slika.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Farma vs. Veliki brat

Ići dole 
+8
rancika
LeNa_
Alek-Juicy Pen
Anja*
SANDRA
Ena88
DJ MW
bubamara
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptySub Sep 26, 2009 12:52 am

je l' gledate neki od ova dva realiti show-a i koji sam se vise svidja?!

Ja pratim ''Farmu''...VB sam gledala samo prvi serijal, uopste mi se ne dopada VB. Imam utisak da je to takav show koji izvlaci iz ljudi ono najgore...i ovaj je do sad najgori po izboru ukucana. Koriste hendikepirane ljude da bi podigli rejting.Bolesno! Rolling Eyes I s obzirom na izbor ukucanki, ocigledno igraju na kartu sexa...ne znam, meni se ne svidja...ima mnogo prostakluka i vulgarnosti, a to ipak gledaju i deca...

''Farma'' mi se svidja i dobra je ekipa...nema ogovaranja, spletkanja...bar za sad...Prijatno me iznenadila Big mama sto je bas opustena, i ume da bude duhovita. A i cakana mi je lik! Very Happy A tek Toma Black Panters - djindjiridnji lol
Nazad na vrh Ići dole
DJ MW
Poznata ličnost foruma
Poznata ličnost foruma
DJ MW


Muški
Broj poruka : 13192
Godina : 35
Localisation : Novi Sad
Emploi : Najinteligentniji, najsladji, naj forumash sa najboljim avatarom... 8)
Datum upisa : 20.06.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptySub Sep 26, 2009 1:54 am

Gledao sam oba ''useljenja'', i i jedni i drugi ''stanari'' su mi odvratni, ali mislim da su mi ovi sa ''Farme'' ipak gori. Posle toga nisam nešto naročito gledao ni jedno ni drugo... Žao mi je što nema hrvatskog ''Big Brother-a'' ove godine, njihov je uvek bio super, mnogo zanimljiviji od našeg, sa mnogo normalnijim i zabavnijim ukućanima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.escforum.net/forum/index.php
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptySub Sep 26, 2009 3:37 am

Farma,uvek... ovogodisnji VB je dno dna... na Farmi bar mozes nesto da naucis xD,a u VB ama bas nista...
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptySub Sep 26, 2009 2:49 pm

Ena88 ::
Farma,uvek... ovogodisnji VB je dno dna... na Farmi bar mozes nesto da naucis xD,a u VB ama bas nista...

slazem se

Ipak na Farmi imaju, da tako kazem, ''normalne'' zadatke, dok u VB ima svakakvih gluposti od zadataka...

Btw, volela bih da Dajana veceras leti sa Farme. Mislim, i da hoce po broju glasova publike, ali s obzirom da je Toma intelektualno slab lol i sigurno nece biti bolji od nje u kvizu znanja, moguce je i da Toma ispadne.
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptySub Sep 26, 2009 6:26 pm

bubamara ::
Ena88 ::
Farma,uvek... ovogodisnji VB je dno dna... na Farmi bar mozes nesto da naucis xD,a u VB ama bas nista...

slazem se

Ipak na Farmi imaju, da tako kazem, ''normalne'' zadatke, dok u VB ima svakakvih gluposti od zadataka...

Btw, volela bih da Dajana veceras leti sa Farme. Mislim, i da hoce po broju glasova publike, ali s obzirom da je Toma intelektualno slab lol i sigurno nece biti bolji od nje u kvizu znanja, moguce je i da Toma ispadne.
Bolje da ostane Toma,zanimljiviji je od Dajane,ko li je zvao da ucestvuje,pola ljudi nemaju pojma ko je ona Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
SANDRA
VIP foruma
VIP foruma
SANDRA


Ženski
Broj poruka : 7367
Godina : 33
Localisation : Apatin
Emploi : Najpovuceniji clan :(
Datum upisa : 09.07.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyČet Okt 01, 2009 5:56 pm

Redovno gledam VB.
Blizanci i Manuel su mi skroz super!
Sandra me uzasno nervira!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.neca-stevanovic.forumsr.com
Anja*
VIP foruma
VIP foruma
Anja*


Ženski
Broj poruka : 6209
Godina : 33
Localisation : BEOGRAD
Emploi : kao sto vidite...neee
Loisirs : Ko,ko je taj,sto nam sudbine svima odredjuje?!
Datum upisa : 12.07.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyPet Okt 02, 2009 2:10 pm

Manuel my friend Farma vs. Veliki brat 808975 al' je gluuuuuuuup nevidjeno Farma vs. Veliki brat 245779
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyNed Okt 04, 2009 1:38 am

Ala muljaju sa glasovima ovi iz ''Farme''... Rolling Eyes Bas je nekako providno bilo Maja kao drugi duelista, a i na kraju oni rezultati u procentima... Rolling Eyes
Znam da je jos uvek rano, ali za sad mi je favorit Topalko. Nekako je najstalozeniji... Big mama je isto ok, ali se nekako previse prima. Cakanu gotivim, ali njoj i nisu potrebne te pare. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyNed Okt 04, 2009 3:11 am

Topalko mi je bas nekkao drugaciji na Farmi nego sto je bio u ZG,simpaticniji mi je sve vise,i vise... mislim da je jedan od retkih koji zasluzuje da pobedi... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyNed Okt 04, 2009 11:51 pm

bubamara ::
je l' gledate neki od ova dva realiti show-a i koji sam se vise svidja?!

Ja pratim ''Farmu''...VB sam gledala samo prvi serijal, uopste mi se ne dopada VB. Imam utisak da je to takav show koji izvlaci iz ljudi ono najgore...i ovaj je do sad najgori po izboru ukucana. Koriste hendikepirane ljude da bi podigli rejting.Bolesno! Rolling Eyes I s obzirom na izbor ukucanki, ocigledno igraju na kartu sexa...ne znam, meni se ne svidja...ima mnogo prostakluka i vulgarnosti, a to ipak gledaju i deca...

''Farma'' mi se svidja i dobra je ekipa...nema ogovaranja, spletkanja...bar za sad...Prijatno me iznenadila Big mama sto je bas opustena, i ume da bude duhovita. A i cakana mi je lik! Very Happy A tek Toma Black Panters - djindjiridnji lol

hmmmmmmm to je nas najveci problem [kad kazem "nash" mislim kod nas srba]
dakle invalidi nikad ne bi trebali da udju u kucu jer ce ljudi odma pomisliti da emotion dize rejting, sa jedne strane je tacno, ali sa druge strane treba da se trudimo da oni [evo cim sam rekao oni znaci da sam ih odvojio od nas "normalnih"] budu sto ravnopravniji u drustvu...


inace farma mi je smor,mislio sam da ce biti zabavnije, jedino nekad pogledam zbog olje crnogorac,super mi je ona...i eventualno big mama ostali :povracam: maju nikolic bi trebalo proterati na neko pusto ostrvo i zabraniti plovidbu i nadletanje avionom oko istog.

sto se tice vb,gledam cesce nego farmu, izbor ukucana je koliko-toliko ok, jedina osoba koja mi se izdvojila je danica ostali uzas [ to sto kazem uzas to je moje subjektivno misljenje, a za show su odlicni jer ljudi to vole da gledaju] manuel je toliko glup da je preuzeo medalju marku miljkovicu, jovana mi je nekako pre-slobodna, drago mi je sto je karlo izasao, makedonka je pocela uzasno da me nervira iako mi je prva zapala za oko, mislim jebo te karlo ako ti toliko nedostaje izadji i **potrudicu se da ubuduce nadjem drugi izraz** se sa njim ceo dan, onaj nikola kuka za crnogorcem i karlom ko da se nalozio na njih, radasin-degutantno definitivno covek nije za ovaj show, tatjana mi je koliko toliko ok,bas je lepa zena steta sto je dozivela sve to, sandra ocigledno nije dobijala dovoljno batina od roditelja kad je bila mala, a arsa ima uglavnom ispravne stavove s tim sto nekad previse filozofira Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyUto Okt 06, 2009 5:43 pm

Za Jovanu iz VB nemam reci! Pitam se da l' ta devojka ima roditelje?! Strasno...

A Marinu Perazic ima da proteraju iz Hrvatske! lol Pocela da govori srpske reci, pevala ''Morem plovi jedna mala barka''... lol Inace, ocekivala sam vise od onih sinocnih gostiju. Samo mi se Lukas pokazao kako treba, jer je pevao, castio muziku, a od Cece sam ocekivala vise. Nije ni jednom zapevala...
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyUto Okt 06, 2009 6:24 pm

bubamara ::
Za Jovanu iz VB nemam reci! Pitam se da l' ta devojka ima roditelje?! Strasno...

A Marinu Perazic ima da proteraju iz Hrvatske! lol Pocela da govori srpske reci, pevala ''Morem plovi jedna mala barka''... lol Inace, ocekivala sam vise od onih sinocnih gostiju. Samo mi se Lukas pokazao kako treba, jer je pevao, castio muziku, a od Cece sam ocekivala vise. Nije ni jednom zapevala...
Bas mi mama kaze,primetila je da Ceca uopste ne peva tudje pesme ili tako kad negde gostuje nikada ne peva... pa majku mu kao radila je,pa nije jedina koja ima nastupe,neki imaju i vise pa nista...ali moze joj se Smile Meni je Cavic bio mnogo simpatican sinoc :yay:
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
Alek-Juicy Pen
Hronični forumaš
Hronični forumaš
Alek-Juicy Pen


Muški
Broj poruka : 3154
Godina : 33
Localisation : Prestonica
Emploi : Mister Grandovog, Najnarcisiodniji Clan, Najsexypilniji Clan pa vi vidite 8)
Datum upisa : 22.10.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyUto Okt 06, 2009 6:53 pm

Ceca se zesce smorila, pusila je ko kocijas
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyUto Okt 06, 2009 8:37 pm

Nece Ceki da peva za dz. :kez: A morala je da se odazove na poziv, da se oduzi Mitrovicu. Kum nije dugme! Wink
Nazad na vrh Ići dole
LeNa_
VIP foruma
VIP foruma
LeNa_


Broj poruka : 5988
Godina : 35
Localisation : New USA
Loisirs : L E N A
Datum upisa : 12.03.2008

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptySre Okt 07, 2009 12:54 am

VB .... Farma mi je dosadna...
Nazad na vrh Ići dole
rancika
Prolaznik
Prolaznik
rancika


Ženski
Broj poruka : 65
Godina : 33
Localisation : Zenica,BiH
Datum upisa : 24.08.2009

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptySub Okt 17, 2009 8:05 pm

farma... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyNed Okt 18, 2009 12:52 am

Meni i Farma bas dosadna postala...sta da gledam, kako se svadjaju, ogovaraju... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyNed Okt 18, 2009 10:13 pm

bubamara ::
Meni i Farma bas dosadna postala...sta da gledam, kako se svadjaju, ogovaraju... Rolling Eyes
Vala bas... sad cekam da vidim tu svadbu...
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyUto Okt 20, 2009 9:52 pm

Veliki brat -veliko rasulo...katastrofa su skoro svi ukucani.
Farma nije nista bolja.... favorit mi je Igor Lazic
Razocarala me je ova babetina Ceca,mislila sam da je iole normlana,ali nazalost klimaks je zestoko drma :hihi:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
bubamara
VIP foruma
VIP foruma
bubamara


Broj poruka : 7116
Godina : 36
Emploi : Meni ljubav znaci vise,nego sto na dlanu pise...
Loisirs : Tajni agent 08 :-)))
Datum upisa : 15.07.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyUto Okt 20, 2009 10:47 pm

I meni je, pored Topalka, Igor favorit. Izgleda mi kao ok decko. Stalozen, ne ulazi u sukobe, vredan, gleda svoja posla...Topalko mi deluje kao jedan nezan i emotivan muskarac, ali ipak bi trebao malo da prikoci sa svojim ponasanjem prema Marini i Sandri. Mislim, ne radi on nista lose. Zivo je bice, razumem ga, ali ipak to gleda i njegova cerka, koja se sad u najosetljivijim godina. A neke stvari, koje mozda i nisu takve kakvim se prikazuju, mogu drugacije da se protumace.
O zenama ne znam sta da mislim...ono je strasno! Onakva ogovaranja,pljuvanja,vredjanja...ne znam vise ko je tu u pravu,ko ne!Ispade kao Maja najgora, mada...mislim da su Cakana i Viktorija glavne otrovnice.A nije ni Ceca mnogo bolja! Ne mislim da je zla, ali je veoma povodljiva.Brzo upadne pod uticaj drustva. A koliko se primila na ''Farmu'', ima kad izadje pravo u ''Lazu'' da ode. lol I sva mi je kao muskarac, ni malo nema zenstvenosti u njoj. Ma, kakva estrada, za nju i jeste Farma! :kez:
Nazad na vrh Ići dole
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyUto Okt 20, 2009 11:01 pm

Bubicu za psihologa ...pothitno!!! Smile))
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
Ena88
Elita foruma
Elita foruma
Ena88


Ženski
Broj poruka : 17137
Godina : 35
Localisation : ZAJECAR
Emploi : MISICA FORUMA...xaxaxaxa...i to je zanimanje
Datum upisa : 27.06.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyUto Okt 20, 2009 11:45 pm

Nigor je stvarno extra,svakim danom mi je sve interesantniji..a za Big Mamu mogu da kazem da me razocarala sto pada pod uticaj "zlih baba" :kez:
Nazad na vrh Ići dole
http://jbserbia.justgoo.com/forum.htm
Jasmina-DG
VIP foruma
VIP foruma
Jasmina-DG


Ženski
Broj poruka : 6849
Godina : 36
Localisation : **Beograd**
Emploi : *..Ljubiti nije greh,ljubimo se do svitanja ... *
Datum upisa : 17.01.2008

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptySre Okt 21, 2009 2:31 pm

Zle Babe pothitno da napuste Farmu!
Mislila sam da je Cakana lepa zena,ali ona bez sminke je pravi monstrum..prava ona babetina...zavidna...auuu .... strasnoO

Inace Maja mi ide na zivce sa svojim ponasanjem.... :trs:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ceca-online.com/cms/
pink girl
Hronični forumaš
Hronični forumaš
pink girl


Ženski
Broj poruka : 3991
Godina : 40
Localisation : ..uvek tamo gde je najbolje :))
Datum upisa : 02.07.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyPon Nov 02, 2009 2:13 am

Na Farmi je tuga..nase nazovi raspale zvezdice neka se stide,..jedini ko je normalan na toj Farmi je Niggor bi eventualno Aleksandar..a sto se tice VB..raspale kurv...ne i sabani..nemam reci..sramota je i gledati ...
Nazad na vrh Ići dole
DANIJEL 84
Elita foruma
Elita foruma
DANIJEL 84


Muški
Broj poruka : 15303
Godina : 39
Datum upisa : 05.10.2007

Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat EmptyUto Dec 22, 2009 12:48 am

farma je xtra, woleo bi da pobedi marko djurowski il cakana
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Farma vs. Veliki brat Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma vs. Veliki brat   Farma vs. Veliki brat Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Farma vs. Veliki brat
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» VELIKI BRAT
» VELIKI BRAT VIP (sezona no. 2)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NEMANJA STEVANOVIC - FAN KLUB :: Svaštara-
Skoči na: